Polityka Prywatności

W czasie korzystania z goldenmarket.pl (składanie zamówienia, logowanie się do sklepu) możesz być poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych.


Pamiętaj o tym, że:

1. Wszystkie podane przez Ciebie informacje pozostają bezpieczne w naszej bazie danych, nikt poza nami nie ma do niej dostępu.

2. Nigdy nie przekazujemy tych danych osobom trzecim, nigdy też nie wykorzystujemy ich do innych celów niż te bezpośrednio związane ze sklepem, czyli realizacji zamówień.

 

Wszystkie podane przez siebie informacje możesz w każdej chwili zmienić lub usunąć poprzez zalogowanie się na swoje konto sklepowe lub poproszenie o wprowadzenie zmian obsługę sklepu.


Dokonywanie zakupów

Podane dane podczas zamawiania produktu zostaną wykorzystane tylko do dostarczenia zamówionej przesyłki.


s (Ciasteczka)

W celu lepszego poznania Państwa oczekiwań i przygotowania odpowiedniej oferty stosujemy mechanizm "s". Są to informacje, które nasz serwer zapisuje na dysku Państwa komputera, dzięki czemu będziecie Państwo "rozpoznawani" przy każdym kolejnym połączeniu z serwisem. Dzięki temu możemy uzyskać podstawowe informacje o tym, jak często odwiedzacie Państwo nasz serwis oraz jakie jego elementy najbardziej Państwa interesują. Informacje te wykorzystujemy jedynie w celu tworzenia statystyk dotyczących odwiedzalności serwisu shoper.pl. System "s" nie przeszkadza w działaniu Państwa komputera i można go wyłączyć, jednakże należy pamiętać, iż "s" pozwalają na ułatwienie poruszania się po serwisie. Każda przeglądarka oferuje możliwość automatycznego odrzucania plików "s". Dla przykładu w przeglądarce Internet Explorer należy wybrać opcję "Narzędzia" / "Opcje internetowe" / "Prywatność" / "Zaawansowane" / "Zablokuj pliki ". Można również skasować "s" znajdujące się na Państwa komputerze poprzez opcję "Narzędzia" / "Opcje internetowe" / "Ogólne" / "Usuń pliki ".


Numery IP

Podobnie jak większość serwisów, shoper.pl analizuje logi dostępowe z informacjami o numerze IP użytkowników. Informacje uzyskane w ten sposób wykorzystywane są w celach administracyjnych i przede wszystkim przy analizach statystycznych naszych Użytkowników.


Usunięcie konta sklepowego

Każdy z użytkowników goldenmarket.pl może poprosić o usunięcie własnego konta w sklepie. Wszystkie dane zostaną skasowane, zostanie również usunięty e-mail z bazy danych.


Opinie Klientów

Opinie umieszczane przez Klientów pod produktami oraz będące oceną sklepu (również wysłane na adres e-mail sklepu) stają się własnością shoper.pl i mogą zostać użyte w takiej formie lub skróconej do promocji sklepu lub produktów w nim się znajdujących. Opinie takie nie będą podpisane imieniem i nazwiskiem, chyba że Klient postanowił inaczej.


Niepożądane treści

Dbamy o to, aby nasz serwis nie zawierał treści sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, między innymi nawołujących do dyskryminacji rasowej, etnicznej, bądź wyznaniowej. Serwis nie może także zawierać treści pornograficznych, nagannie moralnych bądź uważanych za nieetyczne.Uwagi końcowe

Korzystając z goldenmarket.pl  akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na tej stronie. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę wykorzystującą treści zawarte na witrynie shoper.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Podstawowa zasada nie zmieni się nigdy: nie udostępniamy Twoich danych nikomu!

Pragnąc zapewnić Państwu najwyższy standard usług informujemy o możliwości kierowania pytań i sugestii pod adres: goldenmarket.pl
lub telefonicznie 530 268 842

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl