Producenci

Szeroki wybór filtrów wewnętrznych do akwariów pozwala zapewnić optymalne warunki środowiskowe w akwarium każdych rozmiarów. Jedno z najpopularniejszych rozwiązań to zastosowanie systemy filtrującego montowanego na przyssawkach wewnątrz zbiornika. Z ich pomocą możliwe jest mechaniczne, biologiczne i chemiczne oczyszczanie wody, zachowującej przejrzystość i odpowiednią świeżość. Pomagamy naszym klientom dobrać optymalne rozwiązania, powstające w nowoczesnych i sprawdzonych fabrykach. W ZooMax24 znajdują się systemy filtrujące pochodzące od gigantów branży akwarystycznej, tj. Aleas, Goldi, Hailea czy Jeneca. Gwarantujemy, że nasze filtry wewnętrzne do akwariów to produkty najwyższej jakości, o doskonałych parametrach wydajności.

Funkcje i zastosowanie filtra wewnętrznego do akwarium

Filtr wewnętrzny to jeden z najchętniej kupowanych rodzajów filtrów ze względu na atrakcyjną cenę, łatwą obsługę, pożądany parametr przepływu wody i prosty montaż. Do jego podstawowych funkcji należą m.in.:

  • dostarczenie odpowiedniej ilości tlenu,
  • filtrowanie wody,
  • przepompowanie wody,
  • a także tworzenie fal, a nawet fontanny.

Ze względu na wszechstronność filtrów wewnętrznych do akwariów są one stosowane w zbiornikach o pojemności od 50 do nawet 360 litrów. Filtry znajdujące się w ofercie ZooMax24 posiadają gąbkę filtracyjną wraz z systemem regulacji siły przepływu wody - dzięki temu w zbiorniku nie namnażają się bakterie, a dodatkowo pasjonat akwarystyki unika pojawienia się nieprzyjemnego zapachu. Nasz asortyment obejmuje zróżnicowane wybory odpowiadające niemal każdej pojemności akwariów o różnych parametrach wydajności i przepływie wody. Z naszej strony możesz liczyć nie tylko na profesjonalne i jakościowe filtry wewnętrzne do akwariów, ale także pełne wsparcie i doradztwo.

W razie wątpliwości w wyborze odpowiedniego filtra - wewnętrznego lub zewnętrznego - zachęcamy do indywidualnego kontaktu. Na pewno pomożemy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl