nowości
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Producenci
Promocje
Zabawka piszcząca dla psa gryzak TR9155
Zabawka piszcząca dla psa gryzak TR9155
13,49 zł 9,99 zł 10,97 zł 8,12 zł
szt.

Filtr zewnętrzny do akwarium to niezbędny element każdego zbiornika, w którym chcemy zachować optymalny poziom natlenienia, czystości oraz odpowiednią temperaturę. Kondycja wody ma bezpośredni wpływ na stan zdrowia ryb i roślinności, co przekłada się również na ich wygląd. Jedynie stosując wysokiej jakości filtry, możliwe jest zapewnienie odpowiednich warunków środowiskowych w zbiorniku. Podstawowy podział systemów filtrujących obejmuje filtry zewnętrzne, wewnętrzne, kaskadowe i kubełkowe, przy czym każdy z nich powinien być dobrany do wielkości oraz typu akwarium.

W poniższej kategorii prezentujemy filtry zewnętrzne i kaskadowe do akwarium, zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Filtry zewnętrzne do akwarium, kaskadowe

Filtr kaskadowy do akwarium JENECA XP-06 Filtr kaskadowy do akwarium JENECA XP-06
Producent: JENECA
Cena: 21,90 zł (netto: 17,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Filtr kaskadowy do akwarium JENECA XP-08 Filtr kaskadowy do akwarium JENECA XP-08
Producent: JENECA
Cena: 36,30 zł (netto: 29,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Specyfika i działanie filtrów do akwariów

  1. Filtry zewnętrzne do akwariów - mówi się, że zewnętrzne systemy filtracji są najskuteczniejsze z uwagi na wysoki parametr wydajności podczas oczyszczania wody w zamkniętym systemie krążenia. Modele te gwarantują cichą pracę, bezpieczeństwo, prosty montaż oraz łatwość czyszczenia. Wydajna pompa zamontowana w filtrze zewnętrznym w akwarium ma bezpośredni wpływ na efektywną cyrkulację wody i jej skuteczne oczyszczanie, przeciwdziałając zalegającej materii organicznej.
  2. Filtry kaskadowe do akwariów - ten typ filtrów sprawdza się najlepiej w przypadku niewielkich i średnich rozmiarów zbiorników. Jest to dedykowany pojemnik na media, a jego nazwa wzięła się od charakterystycznej kaskady tworzonej wskutek ułożenia odpływu ponad lustrem wody. Cechą charakterystyczną filtrów kaskadowych do akwariów jest wydajność, niewielki rozmiar, stosunkowo niska cena oraz prostota montażu. W porównaniu do systemów zewnętrznych ten typ jest dość głośny.

Każdy z naszych produktów - zarówno filtry kaskadowe, jak i zewnętrzne do akwariów pochodzą od cenionych na rynku akwarystycznym producentów. W celu wybrania idealnego sprzętu wraz z dodatkowymi akcesoriami zapraszamy do indywidualnego kontaktu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl