Producenci

Oferta pomp do oczek wodnych

Prezentujemy pompy do oczek wodnych o wszechstronnym zastosowaniu i ponadprzeciętnych parametrach, oferując produkty w dobrej cenie. Większość prezentowanych modeli nadaje się do użytku zarówno w wodzie, jak i poza nią, jednak co najważniejsze każdy z nich spełnia kluczowe funkcje, które predysponują pompy do skutecznej i jakościowej pracy. Odprowadzanie, wypompowywanie, tworzenie fontann, filtrowanie, tworzenie fal czy też napowietrzanie – to przykładowe sposoby wykorzystania oferowanych w ZooMax24 pomp powietrza do oczek wodnych.

Znajdziesz u nas również pompy cyrkulacyjne do oczek wodnych - sprawdź sam!

Napowietrzacze do oczek wodnych

Napowietrzacz do oczka wodnego służy do mechanicznego dostarczania powietrza do zbiornika wody. Ze względu na specyfikę oczka wodnego jego środowisko wymaga stałego dostępu do świeżego powietrza, w szczególności w trudnych warunkach zewnętrznych, tj. w upalne dni lub mrozy. Wymiana gazowa oraz natlenienie zbiornika jest niezbędne do utrzymania przy życiu zwierząt wodnych, dlatego napowietrzacze do oczek wodnych są szczególnie zalecane w przypadku sporej obsady ryb.

Jako profesjonalny sklep z akwarystyką ZooMax24 posiadamy wysokiej jakości napowietrzacze do oczek wodnych wykonane z trwałych komponentów. Nasze produkty nadają się zarówno do małych, jak i dużych zbiorników wodnych, gwarantując wysoką wydajność i odpowiednie ciśnienie w oczku wodnym. Napowietrzacze wyposażone w nowoczesne technologie zapewniają ciągłość pracy oraz czystość i bezwonność powietrza.

Dlaczego warto kupić pompy i napowietrzacze do oczek wodnych w ZooMax24?

Ten wachlarz zastosowań robi ogromne wrażenie, jednak nie można też zapomnieć o innych ważnych cechach, jakie zyskuje się wraz z zakupem naszych pomp. Łatwy montaż, nowoczesne podzespoły, czy możność używania ich zarówno w zbiornikach ze słodką, jak i słoną wodą – to kolejne cechy dopełniające listę zalet oferowanych przez nas pomp powietrza do oczek wodnych.

W ZooMax24 prowadzimy zarówno detaliczną, jak i hurtową sprzedaż pomp i napowietrzaczy do oczek wodnych. Wystarczy się z nami skontaktować lub zamówić wybrane produkty on-line!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl