nowości
Producenci

Wszechstronna oferta sklepu z akwariami

Chcąc oferować kompleksowe wsparcie w ofercie sklepu z akwariami ZooMax24, zapewniamy dostęp do gotowych zestawów akwariowych i dodatkowych akcesoriów. Umożliwiamy klientom spełnienie marzeń o pięknych, różnorodnych i zadbanych akwariach, zaopatrując ich w wysokiej klasy zestawy wyposażone w:

  • wbudowany filtr umożliwiający filtrację podżwirową,
  • wodoodporne oświetlenie LED cechujące się wysoką wydajnością i odpowiednim źródłem światła,
  • pompę odpowiedzialną za rozprowadzanie wody po akwarium.

W zależności od potrzeb klientów oferujemy akwaria zarówno w wersji mini (dla pojedynczych ryb), jak i standardowej (dla ławic), z tą różnicą, że pierwsza opcja jest uboższa w wyposażenie. Akwarium mini wykonane jest z akrylu i posiada tła wymienne, które zapewniają różnorodny i piękny widok. Każdy ze zbiorników w naszym sklepie z akwariami przeszedł obowiązujące testy jakości i trwałości. W ZooMax24 sklepie z akwariami, akcesoriami akwarystycznymi oraz artykułami zoologicznymi zaopatrujemy klientów w wysokiej jakości zbiorniki wykonane z akrylu podlegającemu standardom CE.

Jak dbać o akwarium?

Kluczowym aspektem prawidłowej pielęgnacji akwarium jest systematyczna i prawidłowa wymiana wody. Jak często to robić? Specjaliści zalecają, aby wodę wymieniać średnio raz w tygodniu, tak by pozbyć się ok. ⅓ zawartości wody, którą należy następnie uzupełnić świeżą wodą. Świeżość wody zależy od trzech podstawowych urządzeń - pompy powietrza, grzałki i filtra. Warto również zadbać o stan i różnorodność roślinności, która powinna być - w razie potrzeby - reguralnie usuwana i oczyszczana. Amator akwarystyki powinien mieć również na względzie stan zdrowia swoich rybek - zaleca się, aby codziennie zaglądać do akwarium i sprawdzać, czy nic nas nie niepokoi w ich zachowaniu, czy ruchach. Poza jakościowym wyposażeniem równie istotna jest nasza opieka, dlatego nie zapominajmy o tym.

Wszelkich porad w zakresie pielęgnacji akwarium udzielają nasi specjaliści, dlatego w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z ZooMax24 sklepem z akwariami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl