nowości
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Producenci

Każdy, kto posiada swojego pupila wie, że zaopatrzenie się w dobrej jakości miski to podstawa jakiegokolwiek funkcjonowania. Miski dla kotów to jedne z podstawowych akcesorium, które są potrzebne w codziennych czynnościach jak spożywanie posiłku. Zdecydowanie należy ustalić, że wybór jakiejkolwiek miski dla zwierzaka to nie jest najlepszy pomysł. Dzisiaj na rynku zoologicznym istnieje wiele możliwości, które ułatwią kwestie karmienia oraz wydzielania porcji właścicielom pupili, a samym pupilom pomogą w wygodniejszym i bardziej komfortowym spożywaniu posiłku. Oferta naszego sklepu zoologicznego jest szeroka pod kątem doboru odpowiedniego produktu. Znajdziesz u nas wiele rodzajów, modeli i zróżnicowanych wielkościowo misek dla kota. Szczególnie polecamy zwrócić uwagę na miski metalowe dla kota, które posiadają wiele zalet, między innymi odporność na zniszczenia oraz zabrudzenia. Dobór odpowiedniej miski to kluczowa kwestia w dbaniu o codzienne życie kota.

Jaka miska dla kota będzie najlepsza?

Rynek zoologiczny proponuje wiele rodzajów misek, a dzisiaj również kieruje się ku właścicielom zwierząt, którzy ze względu na wiele obowiązków nie mogą w określonych porach podawać odpowiednich porcji jedzenia. Znaleźć można tradycyjne miski metalowe, plastikowe, ceramiczne czy nawet automaty na karmę. Odpowiednią miskę należy skrupulatnie dostosować do budowy kota. Niektóre rasy potrzebują modeli bardziej płaskich i szerszych. Ważne jest również dopasowanie miski dla kota zgodnie z jego wiekiem, im starszy kot tym miska powinna być większa. Niestety w przypadku niewłaściwego dopasowania miseczki, może pojawić się syndrom zmęczonych wibrysów, który będzie skutkował niechęcią do jedzenia czy brakiem apetytu. Jednak zapobiec temu można dobierając odpowiednią miskę.

Metalowa miska dla kota - tak czy nie?

Zakupienie miski metalowej dla kota to dobra opcja, szczególnie ze względu właśnie na materiał, z którego jest wykonana. Metalowe miski są bardzo komfortowe oraz estetycznymi naczyniami do podawania karmy. Zaopatrując się w miskę dla kota, warto zwrócić uwagę na metalowe wersje, ponieważ wykonane są one ze stali nierdzewnej, co sprawia, że są one bardzo wytrzymałe, a także odporne na zarysowania. Bardzo łatwo się je czyści, dezynfekuje, a dodatkowo większość z nich można myć w zmywarce. Dobierając miskę metalową dla kota należy zwrócić uwagę na jakość metalu, aby nie była najtańsza i nie wydzielała nieprzyjemnego zapachu, co może zrazić pupila do spożywania posiłku bądź nawet go uczulić. Kupując taki rodzaj miski warto zaopatrzyć ją od razu w gumową podkładkę, ułatwi to jedzenie, ponieważ miska nie będzie się przesuwać „uciekając” przed kotem. W naszym sklepie zoologicznym możesz kupić pojemniki na karmę dla kota w różnych rozmiarach. Większość produktów posiada od razu gumowe podkładki dla komfortu zwierzaka, a pozostałe są umieszczone w specjalnych stojaczkach. W razie wątpliwości co do wyboru odpowiedniej miseczki zapraszamy do kontaktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl